SMDJ180A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDJ180A
SMDJ180A
型号
SMDJ180A
品牌
Littelfuse Inc.
描述
TVS DIODE 180VWM 292VC DO214AB
数据表
SMDJ180A.pdf
交付服务
SMDJ180A
内容 *
    SMDJ180A 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)198V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp292V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)180V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)10.3A