SMDJ170C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDJ170C
SMDJ170C
型号
SMDJ170C
描述
TVS DIODE 170VWM 304VC
数据表
SMDJ170C.pdf
交付服务
SMDJ170C
内容 *
    SMDJ170C 规格
    Package / CaseDO-214AB (SMC)
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)189V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp304V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)170V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)9.87A