SMDJ150CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDJ150CA
SMDJ150CA
型号
SMDJ150CA
描述
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
数据表
SMDJ150CA.pdf
交付服务
SMDJ150CA
内容 *
    SMDJ150CA 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)167V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp243V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)150V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)12.3A