SMDJ150C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDJ150C
SMDJ150C
型号
SMDJ150C
描述
TVS DIODE 150VWM 268VC
数据表
SMDJ150C.pdf
交付服务
SMDJ150C
内容 *
    SMDJ150C 规格
    Package / CaseDO-214AB (SMC)
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)167V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp268V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)150V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)11.19A