SMDJ140CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDJ140CA
SMDJ140CA
型号
SMDJ140CA
描述
TVS DIODE 140VWM 226.8VC
数据表
SMDJ140CA.pdf
交付服务
SMDJ140CA
内容 *
    SMDJ140CA 规格
    Package / CaseDO-214AB (SMC)
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)155V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp226.8V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)140V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)13.23A