SMDJ120C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDJ120C
SMDJ120C
型号
SMDJ120C
描述
TVS DIODE 120VWM 214VC
数据表
SMDJ120C.pdf
交付服务
SMDJ120C
内容 *
    SMDJ120C 规格
    Package / CaseDO-214AB (SMC)
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)133V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp214V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)120V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)14.02A