SMDJ110CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDJ110CA
SMDJ110CA
型号
SMDJ110CA
描述
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
数据表
SMDJ110CA.pdf
交付服务
SMDJ110CA
内容 *
    SMDJ110CA 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)122V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp177V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)110V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)16.9A