SMDA15C/TR7
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDA15C/TR7
SMDA15C/TR7
型号
SMDA15C/TR7
描述
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
数据表
SMDA15C/TR7.pdf
交付服务
SMDA15C/TR7
内容 *
    SMDA15C/TR7 规格
    TypeZener
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Power - Peak Pulse300W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels4
    Capacitance @ Frequency70pF @ 1MHz
    Supplier Device Package8-SO
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)16.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp24V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)15V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)5A (8/20µs)