SMDA15C-7
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDA15C-7
SMDA15C-7
型号
SMDA15C-7
描述
TVS DIODE 15VWM 30VC 8-SO
数据表
SMDA15C-7.pdf
交付服务
SMDA15C-7
内容 *
    SMDA15C-7 规格
    TypeZener
    Part StatusObsolete
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Power - Peak Pulse300W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels7
    Capacitance @ Frequency70pF @ 1MHz
    Supplier Device Package8-SO
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)16.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp30V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)15V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)5A (8/20µs)