SMCJ75A-13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMCJ75A-13
SMCJ75A-13
型号
SMCJ75A-13
描述
TVS DIODE 75VWM 121VC SMC
数据表
SMCJ75A-13.pdf
交付服务
SMCJ75A-13
内容 *
    SMCJ75A-13 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMC
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)83.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp121V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)75V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)12.4A