SMCJ7.5CA-13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMCJ7.5CA-13
SMCJ7.5CA-13
型号
SMCJ7.5CA-13
描述
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMC
数据表
SMCJ7.5CA-13.pdf
交付服务
SMCJ7.5CA-13
内容 *
    SMCJ7.5CA-13 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMC
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)8.33V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp12.9V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)7.5V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)116.3A