SMCJ54CA-13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMCJ54CA-13
SMCJ54CA-13
型号
SMCJ54CA-13
描述
TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMC
数据表
SMCJ54CA-13.pdf
交付服务
SMCJ54CA-13
内容 *
    SMCJ54CA-13 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)60V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp87.1V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)54V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)17.2A