SMCJ51CA-13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMCJ51CA-13
SMCJ51CA-13
型号
SMCJ51CA-13
描述
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMC
数据表
SMCJ51CA-13.pdf
交付服务
SMCJ51CA-13
内容 *
    SMCJ51CA-13 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)56.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp82.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)51V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)18.2A