SMCJ45A-13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMCJ45A-13
SMCJ45A-13
型号
SMCJ45A-13
描述
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMC
数据表
SMCJ45A-13.pdf
交付服务
SMCJ45A-13
内容 *
    SMCJ45A-13 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMC
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)50V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp72.7V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)45V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)20.6A