SMCJ33CA-13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMCJ33CA-13
SMCJ33CA-13
型号
SMCJ33CA-13
描述
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC
数据表
SMCJ33CA-13.pdf
交付服务
SMCJ33CA-13
内容 *
    SMCJ33CA-13 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)36.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp53.3V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)33V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)28.1A