SMCJ190CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMCJ190CA
SMCJ190CA
型号
SMCJ190CA
品牌
Meritek
描述
TVS DIODE 190VWM 307.8VC
数据表
SMCJ190CA.pdf
交付服务
SMCJ190CA
内容 *
    SMCJ190CA 规格
    SeriesSMCJ
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    Package / CaseDO-214AB (SMC)
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Power Line Protection-
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device Package-
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)211V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp307.8V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)190V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)4.87A