SMCJ12CA-13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMCJ12CA-13
SMCJ12CA-13
型号
SMCJ12CA-13
品牌
Diodes Incorporated
描述
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMC
数据表
SMCJ12CA-13.pdf
交付服务
SMCJ12CA-13
内容 *
    SMCJ12CA-13 规格
    Series
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusDiscontinued at Digi-Key
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMC
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)13.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp19.9V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)12V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)75.3A