SMCJ10CA-13-F
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMCJ10CA-13-F
SMCJ10CA-13-F
型号
SMCJ10CA-13-F
品牌
Diodes Incorporated
描述
TVS DIODE 10VWM 17VC SMC
数据表
SMCJ10CA-13-F.pdf
交付服务
SMCJ10CA-13-F
内容 *
    SMCJ10CA-13-F 规格
    Series
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMC
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)11.1V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp17V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)10V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)88.2A