SMBJ33A-13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMBJ33A-13
SMBJ33A-13
型号
SMBJ33A-13
描述
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB
数据表
SMBJ33A-13.pdf
交付服务
SMBJ33A-13
内容 *
    SMBJ33A-13 规格
    TypeZener
    Part StatusDiscontinued at Digi-Key
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMB
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)36.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp53.3V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)33V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)11.3A