SMBJ30CA-AT/TR13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMBJ30CA-AT/TR13
SMBJ30CA-AT/TR13
型号
SMBJ30CA-AT/TR13
品牌
Yageo
描述
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
数据表
SMBJ30CA-AT/TR13.pdf
交付服务
SMBJ30CA-AT/TR13
内容 *
    SMBJ30CA-AT/TR13 规格
    SeriesSMBJ-AT
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    ApplicationsAutomotive
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AA (SMB)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)33.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp48.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)30V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)12.4A