SMBJ190C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMBJ190C
SMBJ190C
型号
SMBJ190C
描述
TVS DIODE 190VWM 340.1VC
数据表
SMBJ190C.pdf
交付服务
SMBJ190C
内容 *
    SMBJ190C 规格
    Package / CaseDO-214AA (SMB)
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)211V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp340.1V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)190V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)1.76A