SMBJ15C-54T7
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMBJ15C-54T7
SMBJ15C-54T7
型号
SMBJ15C-54T7
品牌
Littelfuse Inc.
描述
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
数据表
SMBJ15C-54T7.pdf
交付服务
SMBJ15C-54T7
内容 *
    SMBJ15C-54T7 规格
    TypeZener
    Part StatusObsolete
    ApplicationsTelecom
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AA (SMBJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)16.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp24.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)15V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)24.6A