SMBJ110CA-13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMBJ110CA-13
SMBJ110CA-13
型号
SMBJ110CA-13
品牌
Diodes Incorporated
描述
TVS DIODE 110VWM 177VC SMB
数据表
SMBJ110CA-13.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
SMBJ110CA-13
内容 *
    SMBJ110CA-13 规格
    SeriesSMBJ
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusDiscontinued at Digi-Key
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMB
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)122V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp177V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)110V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)3.4A