SMBJ110C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMBJ110C
SMBJ110C
型号
SMBJ110C
品牌
Meritek
描述
TVS DIODE 110VWM 196VC
数据表
SMBJ110C.pdf
交付服务
SMBJ110C
内容 *
    SMBJ110C 规格
    TypeZener
    Part StatusActive
    Package / CaseDO-214AA (SMB)
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Power Line Protection-
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device Package-
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)122V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp196V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)110V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)3.06A