SMAJ8.5CA-13-F
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMAJ8.5CA-13-F
SMAJ8.5CA-13-F
型号
SMAJ8.5CA-13-F
品牌
Diodes Incorporated
描述
TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMA
数据表
SMAJ8.5CA-13-F.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
SMAJ8.5CA-13-F
内容 *
    SMAJ8.5CA-13-F 规格
    Series
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AC, SMA
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMA
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)9.44V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp14.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)8.5V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)27.7A