SMAJ36CA-13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMAJ36CA-13
SMAJ36CA-13
型号
SMAJ36CA-13
描述
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMA
数据表
SMAJ36CA-13.pdf
交付服务
SMAJ36CA-13
内容 *
    SMAJ36CA-13 规格
    TypeZener
    Part StatusObsolete
    Package / CaseDO-214AC, SMA
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMA
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)40V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp58.1V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)36V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)6.9A