SMAJ350C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMAJ350C
SMAJ350C
型号
SMAJ350C
描述
TVS DIODE 350VWM 595.35VC DO214
数据表
SMAJ350C.pdf
交付服务
SMAJ350C
内容 *
    SMAJ350C 规格
    SeriesSMAJ
    Package / CaseDO-214AC, SMA
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AC (SMA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)370.35V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp595.35V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)350V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)700mA