SMAJ350A-E
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMAJ350A-E
SMAJ350A-E
型号
SMAJ350A-E
描述
TVS DIODE 350VWM 567VC DO214AC
数据表
SMAJ350A-E.pdf
交付服务
SMAJ350A-E
内容 *
    SMAJ350A-E 规格
    SeriesSMAJ-E
    Package / CaseDO-214AC, SMA
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AC (SMA)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)391V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp567V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)350V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)700mA