SMAJ300C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMAJ300C
SMAJ300C
型号
SMAJ300C
描述
TVS DIODE 300VWM 510.3VC DO214AC
数据表
SMAJ300C.pdf
交付服务
SMAJ300C
内容 *
    SMAJ300C 规格
    SeriesSMAJ
    Package / CaseDO-214AC, SMA
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AC (SMA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)317.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp510.3V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)300V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)800mA