SMAJ22CA-13-F
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMAJ22CA-13-F
SMAJ22CA-13-F
型号
SMAJ22CA-13-F
描述
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMA
数据表
SMAJ22CA-13-F.pdf
交付服务
SMAJ22CA-13-F
内容 *
    SMAJ22CA-13-F 规格
    TypeZener
    Part StatusActive
    Package / CaseDO-214AC, SMA
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMA
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)24.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp35.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)22V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)11.2A