SMAJ20CA-13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMAJ20CA-13
SMAJ20CA-13
型号
SMAJ20CA-13
品牌
Diodes Incorporated
描述
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMA
数据表
SMAJ20CA-13.pdf
交付服务
SMAJ20CA-13
内容 *
    SMAJ20CA-13 规格
    Series
    Package / CaseDO-214AC, SMA
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMA
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)22.2V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp32.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)20V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)12.3A