SMAJ170C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMAJ170C
SMAJ170C
型号
SMAJ170C
品牌
Meritek
描述
TVS DIODE 170VWM 304VC
数据表
SMAJ170C.pdf
交付服务
SMAJ170C
内容 *
    SMAJ170C 规格
    SeriesSMAJ
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    Package / CaseDO-214AC (SMA)
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Power Line Protection-
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device Package-
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)189V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp304V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)170V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)1.32A