SMAJ16CA-13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMAJ16CA-13
SMAJ16CA-13
型号
SMAJ16CA-13
描述
TVS DIODE 16VWM 26VC SMA
数据表
SMAJ16CA-13.pdf
交付服务
SMAJ16CA-13
内容 *
    SMAJ16CA-13 规格
    Package / CaseDO-214AC, SMA
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMA
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)17.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp26V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)16V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)15.3A