SMAJ14A-13-F
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMAJ14A-13-F
SMAJ14A-13-F
型号
SMAJ14A-13-F
品牌
Diodes Incorporated
描述
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMA
数据表
SMAJ14A-13-F.pdf
交付服务
SMAJ14A-13-F
内容 *
    SMAJ14A-13-F 规格
    Series
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    Package / CaseDO-214AC, SMA
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMA
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)15.6V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp23.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)14V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)17.2A