SMAJ11A-13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMAJ11A-13
SMAJ11A-13
型号
SMAJ11A-13
描述
TVS DIODE 11VWM 18.2VC SMA
数据表
SMAJ11A-13.pdf
交付服务
SMAJ11A-13
内容 *
    SMAJ11A-13 规格
    Package / CaseDO-214AC, SMA
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMA
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)12.2V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp18.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)11V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)22A