SMA6L28A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMA6L28A
SMA6L28A
型号
SMA6L28A
描述
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO221AC
数据表
SMA6L28A.pdf
交付服务
SMA6L28A
内容 *
    SMA6L28A 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)31.1V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp45.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)28V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)13.3A