SMA6L130A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMA6L130A
SMA6L130A
型号
SMA6L130A
描述
TVS DIODE 130VWM 209VC DO221AC
数据表
SMA6L130A.pdf
交付服务
SMA6L130A
内容 *
    SMA6L130A 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)144V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp209V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)130V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)2.9A