SLD8S13A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SLD8S13A
SLD8S13A
型号
SLD8S13A
描述
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMTO-263
数据表
SLD8S13A.pdf
交付服务
SLD8S13A
内容 *
    SLD8S13A 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q101, SLD8S
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusObsolete
    ApplicationsAutomotive
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseNonstandard SMD
    Power - Peak Pulse7000W (7kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 175°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMTO-263
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)14.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp21.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)13V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)326A