SDD32C24L01
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SDD32C24L01
SDD32C24L01
型号
SDD32C24L01
品牌
Yageo
描述
TVS DIODE 24VWM 43VC SOD323
数据表
SDD32C24L01.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
SDD32C24L01
内容 *
    SDD32C24L01 规格
    SeriesSDD32C24L01
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseSC-76, SOD-323
    Power - Peak Pulse320W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency37pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSOD-323
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)26.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp43V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)24V (Max)
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)1A (8/20µs)