P6SMAJ7.5ADF
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
P6SMAJ7.5ADF
P6SMAJ7.5ADF
型号
P6SMAJ7.5ADF
品牌
Diodes Incorporated
描述
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC D-FLAT
数据表
P6SMAJ7.5ADF.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
P6SMAJ7.5ADF
内容 *
    P6SMAJ7.5ADF 规格
    SeriesSMAJ
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case2-SMD, Flat Lead
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageD-Flat
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)8.33V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp12.9V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)7.5V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)46.5A