P4SMAJ28ADF-13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
P4SMAJ28ADF-13
P4SMAJ28ADF-13
型号
P4SMAJ28ADF-13
描述
TVS DIODE 28VWM 45.4VC D-FLAT
数据表
P4SMAJ28ADF-13.pdf
交付服务
P4SMAJ28ADF-13
内容 *
    P4SMAJ28ADF-13 规格
    Package / Case2-SMD, Flat Lead
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)31.1V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp45.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)28V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)8.8A