P4SMAJ10ADF-13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
P4SMAJ10ADF-13
P4SMAJ10ADF-13
型号
P4SMAJ10ADF-13
品牌
Diodes Incorporated
描述
TVS DIODE 10VWM 17VC D-FLAT
数据表
P4SMAJ10ADF-13.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
P4SMAJ10ADF-13
内容 *
    P4SMAJ10ADF-13 规格
    Series
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case2-SMD, Flat Lead
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageD-Flat
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)11.1V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp17V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)10V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)23.5A