NS6A24AFT3G
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
NS6A24AFT3G
NS6A24AFT3G
型号
NS6A24AFT3G
描述
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMA-FL
数据表
NS6A24AFT3G.pdf
交付服务
NS6A24AFT3G
内容 *
    NS6A24AFT3G 规格
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-221AC, SMA Flat Leads
    Power - Peak Pulse500W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency675pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMA-FL
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)26.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp38.9V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)24V (Max)
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)15.4A