NS6A13AFT3G
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
NS6A13AFT3G
NS6A13AFT3G
型号
NS6A13AFT3G
描述
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMA-FL
数据表
NS6A13AFT3G.pdf
交付服务
NS6A13AFT3G
内容 *
    NS6A13AFT3G 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency1160pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMA-FL
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)14.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp21.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)13V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)27.9A