MSMLJ75CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMLJ75CAE3
MSMLJ75CAE3
型号
MSMLJ75CAE3
描述
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
数据表
MSMLJ75CAE3.pdf
交付服务
MSMLJ75CAE3
内容 *
    MSMLJ75CAE3 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)83.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp121V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)75V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)24.8A