MSMLJ70A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMLJ70A
MSMLJ70A
型号
MSMLJ70A
描述
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AB
数据表
MSMLJ70A.pdf
交付服务
MSMLJ70A
内容 *
    MSMLJ70A 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)77.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp113V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)70V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)26.6A