MSMLJ64CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMLJ64CAE3
MSMLJ64CAE3
型号
MSMLJ64CAE3
描述
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
数据表
MSMLJ64CAE3.pdf
交付服务
MSMLJ64CAE3
内容 *
    MSMLJ64CAE3 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)71.1V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp103V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)64V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)29.2A