MSMLJ51AE3/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMLJ51AE3/TR
MSMLJ51AE3/TR
型号
MSMLJ51AE3/TR
描述
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMLJ
数据表
MSMLJ51AE3/TR.pdf
交付服务
MSMLJ51AE3/TR
内容 *
    MSMLJ51AE3/TR 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMLJ (DO-214AB)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)56.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp82.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)51V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)36.4A