MSMLJ45CAE3/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMLJ45CAE3/TR
MSMLJ45CAE3/TR
型号
MSMLJ45CAE3/TR
描述
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMLJ
数据表
MSMLJ45CAE3/TR.pdf
交付服务
MSMLJ45CAE3/TR
内容 *
    MSMLJ45CAE3/TR 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMLJ (DO-214AB)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)50V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp72.7V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)45V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)41.2A