MSMLJ30CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMLJ30CAE3
MSMLJ30CAE3
型号
MSMLJ30CAE3
描述
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
数据表
MSMLJ30CAE3.pdf
交付服务
MSMLJ30CAE3
内容 *
    MSMLJ30CAE3 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)33.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp48.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)30V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)62A